اخبار برگزیدهعلمی و فناوریفرهنگ پایداریموزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

تضعیف دستاوردهای کشور خواست دشمن است

در مراسم امضای تفاهم نامه مشترک بین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سازمان انرژی اتمی ایران مطرح شد

آیپت چنل: رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس عنوان کرد: دشمن به ‌دنبال تضعیف دستاورد‌های نظام است. قطعا سیاه‌نمایی‌ها و شایعاتی که در سطح جامعه مطرح می‌شود، توسط دشمنان انقلاب اسلامی مدیریت می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه؛ سردار سرتیپ بسیجی  بهمن کارگر؛ رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سازمان انرژی اتمی ایران بیان کرد: دشمن در زمینه انرژی هسته ای ایران پیگیر و حساس است و این نشان از موفقیت ما در این عرصه بوده است. در رابطه با دستاوردهای جمهوری اسلامی، کاندیداهای ریاست جمهوری باید به این دستاوردها اشاره کنند. متاسفانه در این زمینه سیاه نمایی هایی صورت گرفته است.
وی افزود: بحمدالله آثار و ارزش‌های دفاع مقدس در تمامی ارکان این نظام هویدا است و امروز نیز این همت از سوی سازمان انرژی اتمی شکل گرفته تا موزه‌های ما رنگ و بوی بیشتری از برکات خون شهدا را به خود بگیرند
.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: امروز جزو چند کشور اول در حوزه پیشرفت فناوری انرژی اتمی هستیم و اگر در این عرصه موفق نبودیم، دشمنان با این حساسیت برنامه‌های ما را پیگیری نمی‌کردند وقتی استکبار جهانی این گونه پیگیر می‌شود نشان از موفقیت ما در این عرصه است.
سردار بهمن کارگر افزود: این موفقیت‌ها با رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و از خودگذشتگی دانشمندان بزرگ و انجام فعالیت‌ها با روحیه بسیجی حاصل و در عرصه انرژی اتمی محقق شده است
.
وی با اشاره به جمله سردار شهید سلیمانی که فرمود “دفاع مقدس قله و جبهه مقاومت دامنه این قله است” افزود: پیروزی‌های به دست آمده در این عرصه به برکت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رقم خورده است.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: امروز ارزش‌های دفاع مقدس در عرصه‌های مختلف تحقق پیدا کرده است؛ امیدواریم در انتخابات پیشرو عزیزانی که کاندیدا هستند و قرار است مناظره داشته باشند، به دستاورد‌های جمهوری اسلامی ایران از جمله انرژی اتمی توجه داشته باشند.
سردار کارگر با اشاره به سیاه‌نمایی برخی افراد در جریان روند انتخابات، گفت: متاسفانه عده‌ای به گونه‌ای وانمود می‌کنند که گویا می‌خواهند مخروبه‌ای را تحویل بگیرند، در صورتی‌که تضعیف دستاورد‌های جمهوری اسلامی خواست دشمن است و امروز به پیشرفت‌های ما اذعان دارد.
وی با اشاره به اینکه نباید پیشرفت‌ها و دستاورد‌های کشور را نادیده گرفت، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران منشا خدمات و دستاورد‌های ارزنده‌ای بوده است که در جریان انتخابات باید این دستاورد‌ها و پیشرفت‌ها عنوان شود.
سردار کارگر افزود: امروز جمهوری اسلامی در همه دولت‌های گذشته منشا خدمت و دستاورد‌های مختلف در عرصه‌های گوناگون بوده است؛ بیش از ۹۰ درصد مسئولان دولت‌های مختلف جمهوری اسلامی افرادی خدوم، کوشا و پاکدست بودند که اگر اینگونه نبود امروز شاهد پیشرفت‌های قابل توجه در حوزه‌های مختلف نبودیم.
وی با تاکید بر اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به‌دنبال تضعیف و کوچک جلوه دادن دستاورد‌های ارزنده نظام جمهوری اسلامی هستند، افزود: قطعا این سیاه نمایی‌ها و شایعات از سوی دشمنان انقلاب اسلامی مدیریت می‌شود.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: امروز همه می‌دانند که جمهوری اسلامی عزتمند است و عظمت دارد و نامزدهای ریاست جمهوری تلاش می‌کنند تا با انتخاب شدن از سوی مردم، این عزت و توانمندی را بیشتر کنند.
وی با اشاره به پیروزی‌های جبهه مقاومت در منطقه گفت: این پیروزی‌ها به واسطه جمهوری اسلامی ایران به دست آمد؛ سردار سلیمانی که پرورش یافته مکتب انقلاب اسلامی است توانست با کمک مردم عراق و سوریه بر داعش پیروز شود و پایان داعش را اعلام کند.
سردار کارگر گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی در برابر ملت ایران زانو زده‌اند و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی حاصل زحمات علما، شهدا، جانبازان، ایثارگران و مردم فهمیم است، لذا ما باید به جمهوری اسلامی افتخار کنیم. اگر ما پیروز نشده و موفق نبودیم دشمن احساس خطر نمی‌کرد و دست به ترور دانشمندان ما نمی‌زد. شخصی که منتخب می‌شود رئیس جمهور همه ملت ایران است و همه باید از او حمایت حداکثری داشته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن