دین و اندیشهسیاسیفرهنگ عمومیهمایش ها

برگزاری کنفرانس بین‌المللی مجازیِ گفتمان سیاسی از دیدگاه امام خمینی؛ نظام بین الملل و مسایل جهان اسلام

آیپت چنل: این همایش در حرم مطهر امام خمینی و با حضور با حضور سید حسن خمینی، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و برخی از مقامات ارشد سیاسی داخلی همراه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س)، در آستانه سی و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)، مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه روز چهارشنبه ١۴٠٠/٣/١٢ از ساعت ١۴ الی ١۶/۴۵، نشست تخصصی بین المللی پیرامون اندیشه سیاسی حضرت امام(ره) را به صورت مجازی برگزار می نماید.

در این همایش بین المللی که در حرم حضرت امام(ره) و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و تنی چند از مقامات ارشد سیاسی داخلی همراه خواهد بود، اندیشمندان و شخصیت های برجسته فکری از اندیشکده های داخلی و بین المللی در خصوص امام خمینی و تحولات جهان معاصر همچنین فرصت و چالش های پیش روی جهان اسلام سخنرانی خواهند نمود.

برگزاری کنفرانس مذکور با رویکرد تحولات منطقه ای با تاسی از رهنمودهای تاریخی حضرت امام در خصوص جهان اسلام و مسئله فلسطین برگزار خواهد شد.

این همایش به صورت زنده از طریق سایت، اینستاگرام و آپارات جماران و سایت مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه به آدرس WWW.IPIS.IR پخش خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن