دین و اندیشهفرهنگ عمومینظامی و دفاعی

برنامه های کمیته نیروهای مسلح ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س)

سردار موحدی در گفت و گویی اعلام کرد:

آیپت چنل: مسئول کمیته نیروهای مسلح ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) برنامه های این کمیته در سی و دومین سالگرد بزرگداشت امام خمینی(س) را اعلام کرد.

سردار محمدرضا موحدی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) در خصوص فعالیت های کمیته نیروهای مسلح ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) اظهار داشت: با نیروهای مسلح مذاکراتی داشته ایم که چند کار را در این ایام انجام بدهند. یکی اینکه به مناسبت سی و دومین سالگرد ارتحال حضرت امام مراکز خودشان را با بنرها و پوسترهای حضرت امام تزیین کنند.

مسئول کمیته نیروهای مسلح ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) افزود: مسابقات فرهنگی از روی کتب، نوشته ها و سخنرانی های حضرت امام که نشر دهنده اندیشه ها، آراء و افکار ایشان است، بین پرسنل نیروهای مسلح و خانواده های آنها در حد مقدورات و شرایط خاص کرونایی انجام می شود.

وی ادامه داد: در ایام رحلت امام خمینی(س) دو کار دیگر انجام می شود. یکی اختصاصی نیروهای انتظامی در مقرهای پلیس راه است و مقرهای پلیس راه ان شاء الله تا حد امکان پوشش تصویری خواهند داشت و تزئینات خاص خودشان را انجام خواهند داد. دوم اینکه در همین ایام ماشین هایی که مربوط به نیروهای مسلح است اعم از سپاه، ارتش، وزارت دفاع، نیروی انتظامی و بسیج پرچم های مشکی را به عنوان عزا و یادبود حضرت امام نصب خواهند کرد.

موحدی گفت: یک کار دیگر این است که در  مقرهای نیروهای مسلح در حد محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی، خصوصا در شهرهای آبی و زرد، مراسم مختصری برگزار خواهد شد. بین الصلاتین و صبحگاه در جاهایی که صبحگاه و یا برنامه خاصی در بین الصلاتین داشته باشند آنجا هم یادی از حضرت امام خواهد شد و هم ان شاء الله آقایان روحانی در ارتباط با حضرت امام صحبت خواهند کرد.

وی تأکید کرد: بعضی از برنامه های عادی و معمولی نیروهای مسلح هم که در حالت عادی جریان داشته این ایام برای حضرت امام اختصاصی تر می شود. از جمله برنامه های رادیو تلویزیونی و مجلاتی که نیروهای مسلح دارند. چون عمدتا سپاه، ارتش و نیروی انتظامی برای مجموعه های خودشان نشریاتی دارند، بخش هایی از این نشریات به اندیشه های حضرت امام و بیان خاطراتی از ایشان اختصاص خواهد یافت.

مسئول کمیته نیروهای مسلح ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) در پایان گفت: ان شاء الله بلای عمومی و جهانی کرونا برطرف شود و در سال های آینده بتوانیم به شکل حقیقی برنامه ها را اجرا کنیم.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن