بانک

پیام تسلیت مدیرعامل بانک ملت به مناسبت ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی

آی‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پت چنل: مدیرعامل بانک ملت در پیامی سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی در این پیام با اشاره به نقش تاثیرگذار حضرت امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی، از ایشان به عنوان اسطوره صبر و مقاومت در برابر ظلم و ستم طاغوت و استکبار جهانی یاد کرد و گفت: بی تردید یاد و خاطره آن امام بزرگوار به عنوان یکی از مهم ترین استوانه های نظام مقدس جمهوری اسلامی، همیشه در یاد و خاطره مردم قدرشناس ایران باقی خواهد ماند.

در ادامه پیام دکتر بیگدلی آمده است: نام رهبر کبیر انقلاب اسلامی، به عنوان یکی از رهبران مقتدر، تاثیرگذار و حاکم بر دل های مردم ایران، برای همیشه در تاریخ جاودان خواهد بود.
مدیرعامل بانک ملت به فرمایش بنیانگذار انقلاب اسلامی مبنی بر این که”میزان، رای ملت است” اشاره کرد و گفت: بنا به گفته بزرگان، شرکت در انتخابات برای حفظ و استحکام پایه های نظام جمهوری اسلامی، واجب است و بنابراین از همه انتظار می رود تا با حضور پرشور در پای صندوق های رای، ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام بزرگوار و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای، یک بار دیگر دشمنان کشور را از دستیابی به اهداف شوم خود، ناامید سازند.
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن