اقتصادیصنعت٬ معدن و تجارتعکسنمایشگاه ها

تصاویر غرفه شرکت محصولات کاغذی لطیف در چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا و ماشین آلات وابسته

آیپت چنل: چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فراورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته، صبح امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰، با حضور مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت، محرابی مدیرکل دفتر نساجی و سلولزی وزارت صمت، ابویی مهریزی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) و جمعي از اصحاب رسانه، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح گردید.

احمد میری مدیرعامل شرکت محصولات کاغذی لطیف در اين نمايشگاه گفت: سرمایه این شرکت حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان بوده و سود خالص «لطیف» در سال گذشته، ۱۸۰ درصد افزایش یافته است. این مجموعه٬ همواره در راستای شفاف‌سازی تلاش کرده است و با ورود به بازار سرمایه، احساس مسئولیت بیشتری در پاسخگویی و گزارش دهی شفاف خواهد داشت.

بنا به اين گزارش، در این نمایشگاه اکثر تولیدکنندگان مطرح کشور در حوزه تولید کاغذ و مقوا و صنایع سلولزی حضور داشته و در تفاوت عمده این دوره با سایر ادوار می توان به حضور پررنگ بزرگترین هلدینگ صنایع سلولزی کشور و همچنین شرکت محصولات کاغذی لطیف در این نمایشگاه اشاره کرد.

گفتنی است٬ چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فراورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته از ۳۱ خرداد لغایت ۳ تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری بوده و از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ آماده پذیرایی از بازدید کنندگان محترم می باشد.

تصاویر غرفه شرکت محصولات کاغذی لطیف

عکس: کوروش جم

انتشار: صمد یوسفی

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن