اخبار برگزیدهاقتصادیبورسکانال نشست خبری

میزان تولید ماهانه محصولات کاغذی لطیف ۱۶۰۰ تن است

میری٬ در صد و یازدهمین نشست خبری یک دیدار- یک عرضه، بيان كرد:

مدیرعامل شرکت محصولات کاغذی لطیف گفت: شرکت محصولات کاغذی لطیف، همواره در راستای شفاف‌سازی تلاش کرده است و با ورود به بازار سرمایه، احساس مسئولیت بیشتری در پاسخگویی و گزارش دهی شفاف خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار بورس شبکه تصویری خبری ایران، صد و یازدهمین نشست خبری یک دیدار- یک عرضه٬ در خصوص عرضه اولیه سهام شرکت محصولات کاغذی لطیف٬ سه شنبه ۱ تیر ماه ۱۴۰۰ ٬ در محل ساختمان فرابورس ایران برگزار شد.

احمد میری٬ مدیرعامل شرکت محصولات کاغذی لطیف

احمد میری٬ مدیرعامل شرکت محصولات کاغذی لطیف٬ در این نشست خبری گفت: سرمایه این شرکت حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان بوده و سود خالص «لطیف» در سال گذشته، ۱۸۰ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: شرکت محصولات کاغذی لطیف، همواره در راستای شفاف‌سازی تلاش کرده است و با ورود به بازار سرمایه، احساس مسئولیت بیشتری در پاسخگویی و گزارش دهی شفاف خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت محصولات کاغذی لطیف تصریح کرد: میزان تولید ماهانه محصولات کاغذی لطیف، ۱۶۰۰ تن است، اما مشتری برای حدود ۳۰۰۰ تن محصول نیز داریم.

گفتني است٬ تعداد ۳۰ میلیون سهم شرکت محصولات کاغذی لطیف معادل ۱۵درصد سهام این شرکت با نماد «لطیف» و در محدوده قیمتی ۳۰ هزار تا ۳۲ هزار و ۵۰۰ ریال برای هر سهم و با سهمیه ۵۰ سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی چهارشنبه ۲ تیرماه ۱۴۰۰ در فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.

خبرنگار: صمد یوسفی

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن