آموزش و پرورشاخبار برگزیدهجوانان و خانوادهفرهنگیهنری

جشنواره مجازی « کو.کو ۱۹» با محوریت کودک و کووید ۱۹

به دبیری شهره لرستانی برگزار می شود:

آيپت چنل: کانون آشنایی با حیات وحش و موسسه فرهنگی هنری ودود در راستای پروژه آگاهی افزایی مشارکتی درباره کووید ۱۹ و  با محوریت در زمینه مراقبت‌های فردی و گروهی در دوران همه‌گیری کووید ۱۹، تجربه‌های دوران قرنطینه، احساسات نسبت به وضعیت موجود، شناسایی قهرمانانی که با کووید ۱۹ مبارزه می‌کنند، تقویت روحیه همدلی و ایجاد نشاط در مبتلایان، امید به زندگی و… جشنواره فرهنگی هنری «کو.کو ۱۹» را در دو بخش کودک و خانواده برگزار می‌کند.

به گزارش امور رسانه ای جشنواره، این جشنواره که از حمایت مالی و معنوی برنامه کمک‌های کوچک تسهیلات محیط زیست جهانی، برنامه توسعه ملل متحد و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برخوردار است. برای  هر بخش(کودک و خانواده) موضوعات متنوعی را تعریف کرده است تا شرکت‌کنندگان بتوانند در حوزه مورد دلخواه خود آثار را ارسال نمایند.

جشنواره «کو.کو۱۹» علاوه بر جوایز (نفرات اول هر رشته کودک تبلت و هدفون ، نفرات دوم هر رشته کودک تبلت و نفرات سوم هر رشته کودک هدفون و به ۳ خانواده برگزیده گوشی موبایل ) به  آثار برگزیده منتخب مردمی نیز جوایز ویژه‌ای اهدا  می‌کند.

بنابراین گزارش؛ کودکان ۷ تا ۱۵ سال با ارسال  استنداپ کمدی، شعر، داستان نویسی و نقاشی ویژه و خانواده‌ها با ارسال فیلم کوتاه از مشارکت اعضای خانواده در خواندن شعر ، بازی و هر نوع سرگرمی خلاقانه در محیط خانه در دوران همه‌گیری کووید ۱۹ می‌توانند حداکثر با ارسال دو اثر در این جشنواره شرکت کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خود را از ۱۲ تیرماه تا پایان ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۰  به نشانی پست الکترونیکی جشنواره:info@coco19.i ارسال و همچنین سئوالات خود را با تلفن دبیرخانه  ۰۹۱۲۳۷۷۷۹۱۸  مطرح کنند.  اختتامیه جشنواره اول شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود.

انتشار خبر: كوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن