اتاق اصنافاقتصادیکسب و کار

انجام ۲۰ هزار و ۶۰۶ بازرسي در خرداد ماه ۱۴۰۰ از صنوف تهران/ نظارت دقيق بر رعايت محدوديت ها و تعطيلي هاي جديد در واحدهاي صنفي اعمال مي شود

حسين دروديان، عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران:

آيپت چنل: عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با ارايه گزارشي از عملکرد بازرسي اين اتاق در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ گفت: طي اين ماه از صنوف شهر تهران ۲۰ هزار و ۶۰۶ بازرسي به عمل آمد که از اين تعداد ۴ هزار ۳۴۲ مورد منجر به تشکيل پرونده گرديد. همچنين براي ۳۴۶ واحد صنفي فاقد پروانه کسب، ابلاغيه ماده ۲۷ ق.ن.ص صادر و به اتحاديه مربوطه معرفي شده اند.

 

حسين دروديان، عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با اشاره به نتايج شکايات مردمي نيز گفت: تعداد کل شکايات تلفني ۳۲۶۲ مورد بوده که از طريق سامانه تلفن ۱۲۴در قالب ستاد خبري دريافت شده است که از اين تعداد ۱۴۳۸۰مورد متخلف و ۱۸۲۴ مورد غيرمتخلف بوده اند.

دروديان در ارتباط با آمار گشت هاي مشترک بيان داشت: تعداد ۲۱۳ مورد گشت مشترک با سازمان ها و ارگان هاي مختلف به عمل آمده است که از بين ۲۲۵۱ مورد بازرسي انجام شده در مجموع ۳۹۶پرونده تنظيم گرديده است.

معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران در پايان با ابراز تاسف از گسترش ويروس کرونا و آغاز پيک پنجم شيوع اين بيماري تاکيد کرد: به منظور کنترل و جلوگيري از شيوع بيشتر ويروس؛ مجددا محدوديت ها و تعطيلي هاي واحدهاي صنفي از امروز اعمال شده است؛ لذا بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران در راستاي رعايت دقيق و اجراي تصميم اخير در واحدهاي صنفي اقدامات لازم را انجام داده و با بازرسي و سرکشي هاي مرتب نسبت به انجام اين مهم براي حفظ سلامتي تمام افراد جامعه نظارت دقيق خواهد داشت.

انتشار خبر: صمد يوسفي

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن