صنعت٬ معدن و تجارت

عملکرد مطلوب ذوب آهن اصفهان در شفافیت مالی ، توسعه و ارتباط با منطقه

در بازدید نمانیده مردم فلاورجان و مدیرعامل شستا عنوان شد

آيپت چنل: حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی و محمد رضوانی فر مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ۱۴ تیرماه با حضور در ذوب آهن اصفهان با منصور یزدی زاده و معاونین شرکت دیدار و گفتگو کردند .

حجت الاسلام لارگانی در این دیدار بر لزوم هر چه بیشتر تعاملات ذوب آهن و شهرستان فلاورجان تاکید کرد و گفت : ذوب آهن از بزرگترین تولید کنندگان فولاد در ایران است که در بدو تاسیس به آن ذوب آهن ملی می گفتند و به صنعت فولاد خدمات شایسته ای کرده است .

وی با اشاره به خدمات ذوب آهن اصفهان به منطقه و تاثیرات مثبت آن در ابعاد اقتصادی ، اجتماعی و توسعه زیرساخت ها ، گفت : تعامل و همکاری این مجتمع عظیم صنعتی با منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و چشم انداز خوبی در این زمینه وجود دارد.

مدیرعامل شستا نیز در این دیدار شفافیت مالی و به روز بودن صورت های مالی را یکی از عوامل اصلی موفقیت شرکت ها دانست که متاسفانه به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی گیرد و افزود : صورت های مالی ذوب آهن از شفافیت لازم برخوردار است و این یک نقطه قوت برای این مجتمع عظیم صنعتی است .

وی افزود : مدیریت عالی ذوب آهن اصفهان با اجرای طرح های توسعه ای اقدامات مهمی را در جهت پیشرفت برداشته و توانسته این شرکت را به سود آوری برساند که این مهم شایسته تقدیر است .

رضوانی فر با اشاره به اینکه در تمام فعالیت ها شرکت اعم از فعالیت های خود ذوب آهن اصفهان و همچنین پیمانکاران و شرکت هایی که در آن مشغول به ارائه خدمات هستند باید مطابق با قوانین کار به نیروهای خود پرداخت داشته باشند و نباید حقی از کارکنان این شرکت ها تضییع شود گفت : مسائل آموزشی و ایمنی تمام کارکنان باید در بالاترین سطح رعایت گردد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیزضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت گفت : موفقیت در صادرات و تداوم این مهم یکی از راهکارهای خارج شدن از زیان انباشته بود که توانست شرکت را به سود آوری برساند، توزیع سود و کاهش بندهای مغایرت در صورت های مالی از دیگر دستاوردهای این مجتمع عظیم صنعتی در چند سال اخیر است .

یزدی زاده ، با اشاره به تولید محصول استراتژیک ریل و توسعه خطوط ریلی کشور در سال گذشته با استفاده از تولیدات ذوب آهن اصفهان ، گفت : در صورت تامین پایدار مواد اولیه این مجتمع عظیم صنعتی می تواند با تمرکز بر تولید ، نقش خود را در اقتصاد و صنعت کشور به خوبی ایفا نماید .

همچنین احمد اکبری معاون سرمایه های انسانی و توسعه مدیریت ذوب آهن طی سخنانی ، دوره جدید استخدام در این شرکت را یکی از منظم ترین و شفاف ترین دورهای جذب نیروی انسانی دانست و گفت : بر اساس دستور العمل این شرکت، شهرهای پیرامون و سپس استان در اولویت جذب نیروی انسانی در ذوب آهن اصفهان هستند و این موازین به طور کلی رعایت گردید .

وی خاطر نشان ساخت : در دوره جدید استخدام تمامی مراحل توسط دانشگاه و تحت نظارت ذوب آهن و واحدهای نظارتی برگزار شد تا کسانی که واقعاً استحقاق دارند در این شرکت جذب و مشغول به کار گردند.

انتشار: كوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن