اخبار برگزیدهاقتصادیکسب و کارنمایشگاه ها

غرفه توانمنديهاي اتاق بازرگاني كرمان برپا شده است

در نخستین نمایشگاه تخصصی اوراسیا؛

آيپت چنل: غرفه توانمنديهاي اتاق کرمان در اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا، از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران دایر شده و فعال است.

به گزارش خبرنگار اقتصادي شبكه تصويري خبري ايران، غرفه توانمنديهاي اقتصادي اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان، در اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران دایر شده و فعال است.

بنا به اين گزارش، در این غرفه شرکت سبز اندیشان سالم کشت آسیا (گلخانه کفایی)، شرکت بازرگانی مروارید سبز کویر، انجمن صنایع دستی استان کرمان، انجمن سنگ استان کرمان، گروه صنایع بسته بندی و سردخانه خرمای مهر (مهرآرا)، شرکت فرش دستباف محمودی، انجمن گلخانه داران جنوب استان کرمان، شرکت زرین طب مشرق زمین، انجمن صنایع غذایی جنوب کرمان و  انجمن صنفی سردخانه داران جنوب استان، محصولات و خدمات خود را به بازدید کنندگان ارائه می دهند.نمایشگاه اختصاصي اوراسيا، با توجه به امضا توافقنامه تجاری ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا، به منظور توسعه تجارت ایران با پنج کشور عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا و آشنا شدن تجار و تولیدکنندگان پنج کشور با تجار و تولیدکنندگان ایرانی، در حال برگزاری است و مورد حمایت دبیرخانه اتحادیه اقتصادی اوراسیا و اتاق های بازرگانی پنج کشور عضو اتحادیه و همچنین وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت ایران، جهاد کشاورزی، نفت، امور خارجه، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو و همچنین اتاق ایران قرار دارد و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شده است.

در این نمایشگاه شرکت های مهم صادراتی از پنج کشور عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در قالب پنج پاویون (روسیه، ارمنستان، قزاقستان، قرقیزستان، بلاروس) همراه با شرکت های مهم و صادراتی ایرانی شرکت می کنند.

لازم به يادآوري است،غرفه اتاق کرمان در سالن خلیج فارس به شماره ۴۴A واقع است و علاقمندان می توانند هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ از این غرفه و نمایشگاه بازدید نمایند.

گفتني است، نخستین نمایشگاه بین‎المللی اوراسیا، از تاریخ ۱۸ تا ۲۲ تیرماه سال جاری،  با حضور شرکت های داخلی و خارجی، در محل دائمي نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار مي شود.خبرنگار: فاطمه داداشي

تصاوير غرفه

 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن