تئاترهنری

هنسل و گرتل به جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک می آیند

آیپت چنل: نمایش هنسل و گرتل که بر اساس داستانی کلاسیک نوشته شده، عنوان یکی دیگر از نمایش هایی است که برای اجرا در اولین جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک آماده می شود.

این داستان ماجرای یک برادر و خواهر کوچک به نام‌های هانسل و گرتل را روایت می‌کند که پس از رها شدن در جنگل به خانه‌ای که از شکلات وپاستیل و بیسکویت و آب‌نبات ساخته شده می‌رسند و توسط جادوگر آدمخوار صاحب آن خانه زندانی می‌شوند.

در این نمایش هنرجویان بازیگر  آوینا احمدی زاده ، رادین اسدی، آرنیکا بهادری ، آرمیتا تیمورنیا، رونیا درخشان فرد، برسام رفیعی ، آرمان شریفی،امیرحسین قاسمی ، بهار مجرد، رونیکا میرگذار و بهار یاجدا ایفای نقش می کنند.

در این گروه نازنین صفا و مریم کاظمی نیز به عنوان همراهان بزرگسال روی صحنه خواهند رفت.

انتخاب و تنظیم موسیقی این اثر نمایشی را فرید نوایی انجام داده و اشعار آن را مریم کاظمی سروده است.

دستیار کارگردان در این اجرا مهراد زمانی است.

مربی ،نویسنده و کارگردان آثار حاضر در جشنواره مریم کاظمی است. طراح لباس و تزئینات را مژگان عیوضی ،طراح گریم و ماسک و کلاه گیس را افسانه قلی زاده ،طراحی و ساخت ملزومات صحنه را حسین طاهربخش انجام داده اند.

طراح پوستر و بروشور و اقلام تبلیغاتی پریسا فلاح زاده ، روابط عمومی گروه تئاترمستقل  زهرا شایان فر،عکس و تصویر خبری محبوبه فرج اللهی، ساخت تیزر بهرام شادانفر، کارگردان فیلم تئاترها بهنام فردافشار از جمله همکاران این پروژه نمایشی هستند.

گفتنی است٬ اولین جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک با حضور ۷ گروه نمایشی از ۳ تا ۱۷ مرداد ماه ۱۴۰۰ در پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود.

انتشار خبر: کوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن