دین و اندیشههمایش ها

همایش حکمرانی علوی برگزار می‌شود

آيپت چنل: مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر از برگزاری همایش تخصصی حکمرانی علوی با سخنرانی رهبر شیعیان ایتالیا خبر داد.

به گزارش روابط عمومي بنیاد بین المللی غدیر، حسین ظریف منش روز یکشنبه گفت: همایش تخصصی حکمرانی علوی با هدف تبیین و ترویج فرهنگ علوی و در راستای تبیین حکمرانی علوی فردا (دوشنبه ۴ مرداد) برگزار می شود.

وی افزود: در این همایش تخصصی که از ساعت هشت با سخنرانی مهدی غضنفری رییس مدرسه حکمرانی شهید بهشتی به صورت وبیناری آغاز می شود، کارشناسان و علمایی از ایران و ایتالیا سخنرانی خواهند کرد.

به گفته ظریف منش در بخش خارجی این همایش دکتر عباس دی پالما رهبر شیعیان ایتالیا سخنرانی می کند و همچنین آیت الله کاظم صدیقی دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر، حجت الاسلام عبدالحسین خسرو پناه مدیر گروه فلسفه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان رهبری و محمدحسین رجبی دوانی کارشناس تاریخ اسلام به ایراد سخن خواهند پرداخت.

مدیرعامل بنیاد غدیر با اشاره به ضرورت تبیین و ترویج حکمرانی علوی بر اساس آموزه های علوی و علمی، این شیوه حکمرانی را یکی از نیازهای اساسی مدیریت جوامع بشری دانست.

گفتني است، علاقمندان، اساتید و پژوهشگران می توانند با استفاده از لینک b۲n.lr/e۴۳۸۰۱ در این همایش تخصصی شرکت کنند.  لينك ورود به سايت مدرسۀ حکمرانی شهید بهشتی

انتشار: صمد يوسفي

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن