بانک

طرح «دابل کارت هدیه» بانک صادرات ایران برندگان خود را شناخت

در سومین مرحله قرعه‌کشی:

کافه دانش: ​٢٥٠ برنده خوش‌شانس سومین مرحله طرح «دابل کارت هدیه» باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران، به قید قرعه مشخص شدند.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مراسم قرعه‌کشی سومین مرحله طرح دابل کارت هدیه باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران با حضور کارشناسان و نمایندگان واحدهای نظارتی این بانک برگزار و  ٢٥٠ برنده خوش‌شانس این مرحله، در مجموع از هزار و ٥٠ میلیون ریال جوایز نقدی بهره‌مند شدند که نتایج این قرعه‌کشی در سایت باشگاه مشتریان به نشانی: https://club.bsi.ir قابل مشاهده است.
بر اساس قرعه‌کشی انجام شده در این مرحله، در هر کدام از پنج سطح جوایز نقدی ١٠ میلیون ریالی، پنج میلیون ریالی، سه میلیون ریالی، دو میلیون ریالی و یک میلیون ریالی، ٥٠ نفر برنده به قید قرعه مشخص شدند و تعداد برندگان نهایی به ٢٥٠ نفر رسید. این در حالی است که در مرحله اول این تعداد ١٠٠ نفر و در مرحله دوم ٢٠٠ نفر بود. بر اساس آمارهای این طرح که با استقبال مناسبی از سوی مشتریان بانک در اغلب استان‌های کشور همراه شد، تعداد کارت‌های هدیه ثبت شده در باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران در پایان خردادماه سال جاری نسبت به زمان آغاز طرح، هزار و ٤٧ درصد  و نسبت به اسفندماه سال ٩٩ بیش از ٤٥ درصد رشد داشته است.
همچنین بر اساس مصوبه هیئت‌عامل بانک صادرات ایران به دلیل شیوع بیماری کرونا و کاهش مراجعات حضوری به شعب صادرکننده کارت‌های هدیه، جوایز نقدی برندگان این طرح به حساب آنها واریز می‌شود. خریداران و دارندگان کارت‌های هدیه بانک صادرات ایران در صورت تعویق در خرید و حفظ موجودی آن، می‌توانند در قالب طرح «دابل کارت هدیه» با عضویت در باشگاه مشتریان این بانک، به قید قرعه از صدها میلیون ریال جوایز نقدی برخوردار شوند.
در این طرح یک ساله که قرعه‌کشی آن در چهار مرحله سه ماهه صورت خواهد گرفت، کارت‌های هدیه خریداری شده بانک صادرات ایران بسته به میزان مانده موجودی کارت و امتیازات کسب شده، در قرعه‌کشی شرکت داده شده و دارندگان آن از صدها میلیون ریال جوایز نقدی ارزشمند بهره‌مند خواهند شد.
این طرح به مدت ١٢ ماه و از یکم شهریورماه ١٣٩٩ آغاز شده و تا ٣١ مردادماه سال ١٤٠٠ در چهار دوره سه ماهه ادامه خواهد یافت و تمامی افرادی که کارت هدیه بانک صادرات ایران را در اختیار داشته باشند، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.
در این طرح، به ازای هر ٥٠٠ هزار ریال مانده در هر کارت هدیه، روزانه ٥٠ امتیاز به کارت تخصیص داده می‌شود و امتیازها به صورت روزشمار محاسبه و در بازه‌های زمانی سه ماهه و بر اساس مجموع امتیاز کسب شده برای هر کارت به تفکیک، قرعه‌کشی صورت می‌گیرد. تمامی کارت‌هایی که در طول مدت زمان اجرای طرح، حداقل ٤٥٠٠ امتیاز کسب کنند، می‌توانند در قرعه‌کشی شرکت داده شوند. امتیاز کارت‌هایی که در دوره‌های اول این طرح برنده نشده باشند، به امتیاز دوره جدید آنها اضافه خواهد شد، لذا افرادی که در دوره قبلی قرعه‌کشی برنده نشده‌‍‌اند در صورت نگاه‌داشت منابع در کارت هدیه ثبت شده در باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران، شانس بیشتری برای کسب جایزه خواهند داشت.
متقاضیان شرکت در این طرح لازم است پس از خرید کارت هدیه، به سایت باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران به نشانی:  https://club.bsi.ir مراجعه و در طرح «دابل کارت هدیه» مشخصات کارت هدیه خود را ثبت کنند. برای آگاهی از نام و میزان جوایز نقدی برندگان خوش‌شانس دومین مرحله این طرح می‌توان به نشانی ذکر شده مراجعه کرد.​
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن