بانکرسانه

پیام تبریک مدیر روابط عمومی بانک ملت به مناسبت روز خبرنگار

آیپت چنل: مدیر امور اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت، با تبریک فرارسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه، اظهار امیدواری کرد که کشور با کمک فعالان رسانه ای، بتواند مسیرهای پیشرفت و توسعه را به درستی بپیماید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، علی اکبر صابریان با قدردانی از خبرنگاران به دلیل همکاری یک ساله در انتشار اخبار و انعکاس فعالیت های این بانک به عنوان یکی از بزرگ ترین و تاثیرگذارترین بانک های کشور، اظهار داشت: بانک ملت با وجود خبرنگاران خبره و متخصص، توانسته است در عرصه اطلاع رسانی حضور پررنگی داشته باشد و فعالیت های خود را بیش از پیش به اطلاع افکار عمومی برساند.
وی نقش رسانه ها را در تحقق اهداف حوزه اقتصادی کشور به ویژه نظام بانکی، غیرقابل انکار خواند و گفت: همه خبرنگاران به ویژه خبرنگاران تخصصی حوزه بانک با انتشار به موقع اخبار و گزارش های تخصصی، نقش متمایزی را در به ثمررسیدن طرح های نوآورانه و مبتکرانه بانک های ایفا کرده اند و به نوعی بازوی کمکی بانک ها در ارائه خدمات نوین به مردم بوده اند.
مدیر روابط عمومی بانک ملت اظهار امیدواری کرد که خبرنگاران به عنوان دیده بانان جامعه، با تسلط علمی و کارشناسی خود بتوانند مسوولان را بیش از پیش در کمک به بهبود وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور یاری برسانند.

شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن