بانکرسانه

امیدآفرینی مهم ترین مأموریت اصحاب رسانه در شرایط فعلی کشور است

خلیل ارجمندی گفت: یک خبرنگار دغدغه مند، هر خبری را بدون تحقیق منتشر نمی‌کند و در پی آن است که با جریان سازی خبری دشمن برای ناامید کردن مردم مقابله کند.

غلامرضا خلیل ارجمندی، کارشناس حوزه پولی و بانکی در نشست صمیمانه با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار به تشریح وضع اقتصادی کشور و رسالت اصحاب رسانه پرداخت و گفت: برای حل معضلات کشور، حضور مردم در اقتصاد ضروری است و تیم هماهنگ در بخش اقتصادی دولت می‌تواند با کمک مردم بسیاری از مشکلات را حل کند.
این کارشناس اقتصادی با تشریح مؤلفه های مختلف امیدآفرینی در جامعه به نقش خبرنگاران در این زمینه اشاره کرد و گفت: یک خبرنگار دغدغه مند، هر خبری را بدون تحقیق منتشر نمی کند و در پی آن است که با جریان سازی خبری دشمن برای نا امید کردن مردم مقابله کند.
این کارشناس اقتصادی افزود: بسیاری از خبرها، بدون پشتوانه آماری درست و با تحلیل غلط، ناامیدی را در جامعه ترویج می‌کند که کارشناسان اقتصادی و خبرنگاران وظیفه تشریح و تحلیل درست در این زمینه را بر دوش دارند.
ارجمندی به تلاش آیت الله رئیسی برای معرفی کابینه هماهنگ و قوی اشاره کرد و گفت: هماهنگی تیم اقتصادی دولت از اصول بدیهی است و این تیم هماهنگ می‌تواند در اولین گام، تصمیمات مهم در اثرگذاری را در حوزه معیشت مردم اتخاذ کند.
این کارشناس حوزه پولی و بانکی در ادامه به نقش مهم سیاست‌های بانک مرکزی در کنترل نقدینگی و کمک به تولید اشاره کرد و گفت: در دولت جدید نظام بانکی در خدمت تولید و اشتغال خواهد بود و همین موجب رشد اقتصادی کشور و کاهش بیکاری جوانان خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن