اخبار برگزیدهدانشگاهعلمی و فناوری

آیین پایانی پنجمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می شود

آیپت چنل: آیین اختتامیه پنجمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان روز سه‌شنبه ۹ آذر ماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه تصویری خبری ایران و به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ آیین اختتامیه پنجمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان روز سه‌شنبه ۹ آذر ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

مراسم از طریق سایت دانشگاه تهران به آدرس http://r.ut.ac.ir/live و آپارات جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان به آدرس aparat.com/ysfpersia/live پخش خواهد شد.

جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان هرساله با حمایت بنیاد نیکوکاری جمیلی، ستاد خیرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشکدگان علوم دانشگاه تهران، معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری، بنیاد حامیان دانشگاه تهران، با هدف حمایت از ایده‌های جوانان در ۵ حوزه علوم پایه (ریاضی، آمار، علوم کامپیوتر، فیزیک، شیمی، زمین‌شناسی و علوم زیستی ) و این دوره با ۲ رویکرد ویژه ویروس کرونا و هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است؛ برگزیدگان جشنواره علاوه بر دریافت اعتبار حمایتی بنیاد نیکوکاری جمیلی، از شرایط همراهی تا تجاری‌سازی ایده برای ورود به اکوسیستم کارآفرینی و اقتصادی کشور نیز بهره‌مند می‌شوند.

پوریا جوراسفند – خبرنگار رسانه

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن