اخبار برگزیدهاقتصادیکسب و کار

نشست خبری رویداد بزرگ متاورسی برگزار شد

آیپت چنل: نشست خبری رویداد بزرگ متاورسی، با حضور دکتر امیرحسین مظاهری سیف، بنیانگذار انجمن متاورس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه تصویری خبری ایران، نشست خبری رویداد بزرگ متاورسی، عصر امروز دوشنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۰، با حضور دکتر امیرحسین مظاهری سیف بنیانگذار انجمن متاورس و جمعی از اصحاب رسانه، در محل انجمن متاورس برگزار شد.

بنا به این گزارش، اولین گردهمایی بزرگ فعالان متاورسی خاورمیانه، روز پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۰ و از ساعت ۸٫۳۰ صبح تا ۱۳:۳۰ ظهر، در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد.

رویداد بزرگ متاورسی که توسط انجمن متاورس ایران برگزار می شود، قرار است به مخاطبان نشان دهد که متاورس چیست و فرصت های سرمایه گذاری در این حوزه کدام است؟

این همایش به مردم می آموزد که اگر بخواهند در این فضا سرمایه گذاری کنند و کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند، ابتدا از کجا شروع کنند و اینکه چه نکاتی را مدنظر داشته باشند تا در ادامه به مشکل بر نخورند.

امیرحسین مظاهری سیف، بنیانگذار انجمن متاورس

امیر حسین مظاهری سیف، در این نشست خبری گفت: متاورس تکنولوژی است که در آینده رفتارهای مردم را تغییر خواهد داد.

وی در ادامه گفت: همانطور که مستحضر هستید، حضور تکنولوژی های جدید در ایران باعث می شود چالش های زیادی در بین مردم ایجاد شود. یکی از این چالش ها، نداشتن قوانین برای این حوزه است.

وی افزود: از مشکلات دیگر این حوزه، نداشتن اطلاعات و آگاهی مردم از فضای این نوع کسب و کار است که باعث می شود، افراد سودجو از این خلا قانونی، بهره برداری سوئی داشته باشند.

بنیانگذار انجمن متاورس، در ادامه خاطرنشان کرد: از این رو، یکی از اهداف اصلی این همایش، ایجاد آگاهی در بین مردم است. در روزها و ماه های اخیر که تب متاورس در ایران داغ شد، برخی از سودجویان با آگهی در سایت های نیازمندی؛ مثل دیوار، با فروش زمین در متاورس از مردم اخاذی نموده اند.

مظاهری سیف، بیان داشت: متاورس هم فرصت بزرگی برای حضور در بازار های جهانی است و هم می تواند تهدید بزرگی برای مردم باشد.

وی افزود: یکی از ابزار های اصلی برای جلوگیری از آسیب دیدن مردم، آگاهی دادن و برنامه های آموزشی است.

بنیانگذار انجمن متاورس، در پایان سخنان خود گفت: این رویداد با حضور رهبر کار آفرینان کشور احد عظیم زاده، تاجر کارآفرین بهروز فروتن، مدرس و مشاور کسب و کار ایمان پاکزادیان مقدم، متخصص ارز دیجیتال دکتر سامان کریمی شاد، موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان مهدی دهبان، بنیان گذار فروشگاه آنلاین لیون کامپیوتر سعید حسینی برگزار خواهد شد.

مخاطبان براس اطلاعات بیشتر در مورد این همایش، می توانید به آدرس اینترنتی https://mrmetavers.com مراجه نمایند .

گفتنی است، اولین رویداد بزرگ متاورسی خاورمیانه، روز پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۰ و از ساعت ۸٫۳۰ صبح تا ۱۳:۳۰ ظهر، در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد.

عکس، فیلم و خبر: کوروش جم

گزارش تصویری نشست خبری 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن