اخبار برگزیدهفرهنگینمایشگاه ها

تصاویر نشست خبری هفتمین جشنواره ملی اسباب ‌بازی

آیپت چنل: نشست خبری هفتمین جشنواره ملی اسباب ‌بازی، صبح امروز دوشنبه ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۰، با حضور مهدی علی‌اکبرزاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آیدین مهدی‌زاده‌تهرانی دبیر جشنواره، محمدرضا کریمی ‌صارمی معاون تولید کانون، محسن حموله رئیس هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، ابوالقاسم سلیمانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون و جمعی از اصحاب رسانه، در سالن جلسات مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری برگزار شد.

مهدی علی‌اکبرزاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: با تحول در شرایط اقتصادی، شیوه بازار و خرید محصولات هم تغییر کرد و در بازار اسباب‌بازی اثر گذاشت.

آیدین مهدی‌زاده‌تهرانی دبیر هفتمین جشنواره ملی اسباب ‌بازی گفت: بخش زیادی از این جشنواره از سوی خود تولیدکنندگان و دست‌اندرکاران صنعت اسباب‌بازی برگزار می‌شود و محفلی‌ست برای فعالان این حوزه تا در کنار یکدیگر قرار گیرند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در نشست‌های تخصصی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی به پایگاه جشنواره به نشانی irantoyfetival.ir  مراجعه و ثبت نام نمایند.

گفتنی است، نمایشگاهی از برترین اسباب‌بازی‌های ایرانی و تولیدات منتخب، از ۲۱ تا ۲۳ اسفند برگزار می‌شود  و در پایان منتخبان بخش‌های مختلف، روز دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ معرفی و تقدیر خواهند شد.

فیلم و خبر: کوروش جم

عکس: خبرگزاری پانا

تصاویر نشست خبری

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن