آموزش و پرورشدانشگاهعکسفرهنگیهنری

تصاویر آیین جمع بندی آموزشی دوره فول ترینینگ و ارائه مدارک و تقدیرنامه به هنرجویان دکتر دلخواه

آیپت چنل: آیین جمع بندی کلاس آموزشی دوره فول ترینینگ دکتر مرجان دلخواه و ارائه مدارک و تقدیرنامه به کل هنرجویان، عصر امروز پنجشنبه ۱۹ اسفندماه ۱۴۰۰، با حضور دکتر سیداسماعیل میراشرفی رئیس هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای کشور، دکتر پاکروان، دکتر احدزاده، دکتر مرجان دلخواه، دکتر سینا حسنی کیا مشاور عالی برند استودیو خلاقیت دلخواه، هیئت مدیره و اعضای محترم کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای سراسر کشور، هنرجویان دوره فول ترینینگ استاد دلخواه و اصحاب رسانه، در دانشگاه پیام نور تهران مرکز جنوب تهران برگزار شد.

دکتر مرجان دلخواه استاد دانشگاه و صاحب برند استودیو خلاقیت دلخواه گفت: امروز ما در دانشگاه پیام نور جمع شده ایم تا ازهنرجویان سراسر کشور که در یک آموزش ویژه در کنار من بودند و با جدیت، سرعت و پشتکار بسیار بالا، آموزش را به پایان رسانده اند، تقدیر نمائیم.

بنا به این گزارش، استاد مرجان دلخواه از سوی کانون انجمنهای صنفی کارفرمایی آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای کشور به عنوان اولین سفیر آموزش در حوزه مد و لباس انتخاب شد.

برند استودیو خلاقیت دلخواه که در زمینه آموزش فوق تخصصی مد و فشن با متد روز جهانی، طراحی و دوخت لباسهای فاخر، انجام پروژه های خلاقانه مد و لباس و همچنین ساخت فیلمهایی با مضمون مد فعالیت دارد، تحت رهبری توانمند دکتر مرجان دلخواه، در مسیر جهانی شدن حرکت می کند.

در ادامه، خبرنگار اقتصادی و آموزشی ما، در بخشی این رویداد بزرگ تجلیل، با دکتر مرجان دلخواه، استاد دانشگاه و صاحب برند استودیو خلاقیت دلخواه به گفتگوی اختصاصی تصویری نشسته که در ادامه از نظر شما خوانندگان و بینندگان گرامی می گذرد.

 

این گزارش می افزاید، دکتر سیداسماعیل میراشرفی رئیس هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای کشور، دکتر پاکروان، دکتر احدزاده، دکتر مرجان دلخواه و دکتر سینا حسنی کیا مشاور عالی برند استودیو خلاقیت دلخواه، از سخنرانان حاضر در این آیین بودند.

گفتنی است، در بخشی از این آیین از دکتر مرجان دلخواه، به پاس زحمات و دستاوردهای ایشان، از سوی کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای کشور تقدیر به عمل آمد و جشنی هم از سوی خانواده و شاگردان استاد دلخواه، به مناسبت سالگرد تولدش که همراه با کیک تولد واجرای موسیقی زنده بود، برگزار شد.

خبر، فیلم و عکس: کوروش جم

آلبوم عکس

فیلم های ویدئویی

ویدئو اول

 

ویدئو دوم

 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن