اخبار برگزیدههنرهای تجسمیهنریورزشی

هنرمندی با هدفهای پر ریسک/ امیر ایمانی کادیجانی به‌ زودی به صورت وارونه نقاشی می کند/ یاری رساندن به نیازمندان همواره باید ادامه داشته باشد

در گفتگو با امیر ایمانی کادیجانی ورزشکار هنرمند مطرح شد؛

امیر ایمانی کادیجانی ورزشکار توانمندی که بعد از مصدومیت در فعالیتهای ورزشی، به هنر نقاشی و کلیپ سازی تلفیقی نقاشی و ورزش روی آورده و توانسته هنرنمایی های خارق العاده ای را در این زمینه ها به نمایش بگذارد.


به گزارش خبرنگار شبکه تصویری خبری ایران، امیر ایمانی کادیجانی ورزشکار توانمندی که بعد از مصدومیت در فعالیتهای ورزشی، به هنر نقاشی و کلیپ سازی تلفیقی نقاشی و ورزش روی آورده و توانسته هنرنمایی های خارق الغاده ای را در این زمینه ها به نمایش بگذارد.

در ادامه این خبر، از زبان این ورزشکار هنرمند، به زندگی هنری و ورزشی ایشان می پردازیم:

امیر ایمانی کادیجانی، هنرمند ورزشکار

امیر ایمانی کادیجانی هستم، متولد  سال ۶۳ تهران؛ از سال ۱۳۹۰ بعد از مصدومیت در ورزش، به صورت اتفاقی با آموزشگاه نقاشی آشنا شدم و نقاشی با تکنیک رنگ روغن را شروع کردم و بعد از گذشت ۲ سال از ۹۲ تا اواخر ۹۵ نقاشی را کنار گذاشتم و از سال ۹۶ با تکنیک پاستل، باز هم شروع به فعالیت در زمینه ی نقاشی کردم.

در آن سالها با دوست پارکوریستم آشنا شدم و اولین کلیپ نقاشی در ارتفاع و کارهای ریسکی را با ایشان(دوست پارکورکارم) شروع کردم .

شوربختانه در بوستان نهج البلاغه ی تهران، بالای لبه ی باریک پل هوایی، دوستم سانحه ای برایش اتفاق افتاد که در کلیپی که خودش در جایی دیگر داشت می گرفت، دچار حادثه شد و جانش را ازدست داد.

بعد از اتفاقی که برای دوستم در اجرای کلیپ پارکور در ارتفاع افتاد، در ادامه فعالیتم ساخت این کلیپ ها را تقدیم به روح عزیزش می کنم که عاشقانه کارهای پر ریسک را دوست داشت. این شد یکی از اهدافم در اجرا و ساخت کلیپ های تلفیقی با نقاشی و ورزش و کارهای پر ریسک.

هدف دیگرم از این کارها، شناخته شدن و مطرح شدن در حوزه ی فعالیتهای نقاشی خودم هست.

دیدگاهم در آینده این است که بتوانم با شناخته شدن و مطرح شدن به بقیه ی افراد کمک کنم و حین فعالیتم به علاقمندان به این کارها آموزش بدهم تا بعد از من این کار را هر کسی که خواست انجام دهد، بهترین خودش باشد و به دیگران هم کمک کند.

این چرخه ی کمک به دیگران از لحاظ آموزش و یاری رساندن به نیازمندان مالی، همواره ادامه داشته باشد و مردم سرزمینم بزرگترین و مهربانترین مردم دنیا هستند و یاری رساندن به دیگران از خصوصیات بارز آنها می باشد.

خبرنگار: کوروش جم

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن