شعر و داستانعکسفرهنگیکانال نشست خبری

تصاویر نشست خبری نخستین جشنواره ملی شعر نیکوکاری

شبکه تصویری خبری ایران: نشست خبری نخستین جشنواره ملی شعر نیکوکاری، صبح امروز سه شنبه ۲۴ خردادماه ۱۴۰۱، با حضور حجت‌الاسلام محمدمهدی خانمحمدی دبیر نخستین جشنواره ملی شعر نیکوکاری، سید مهدی طباطبایی مدیرکل فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی و نماینده هیات داوران جشنواره، عباس محمدی مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری و جمعی از اصحاب رسانه، در محل سالن زنده یاد طاهره صفارزاده حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار گردید

حجت‌الاسلام محمدمهدی خانمحمدی دبیر نخستین جشنواره ملی شعر نیکوکاری گفت: سطح کیفی آثار رسیده به جشنواره، مطلوب است و می‌ تواند در قالب نماهنگ و تلفیق با هنرهای دیگر، در سازمان‌های مختلف از جمله صداوسیما و شهرداری مورد استفاده قرار گیرند.

گفتنی است، آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی شعر نیکوکاری، دوشنبه ۳۰ خردادماه ۱۴۰۱، از ساعت ۱۸ تا ۲۰، در سالن سوره حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می ‌شود و حضور در این مراسم، برای عموم علاقمندان آزاد است.

جشنواره شعر نیکوکاری در یک نگاه:

توجه به امر نیکوکاری و گسترش این نهاد مقدس در بنیۀ فرهنگ پر شکوه ایران از جمله امور بسیار با اهمیتی‌ است که می‌تواند جامعه را به شکوفایی برساند تا آنجا که هر ایرانی یک نیکوکار باشد. برای محقق شدن این مهم «مرکز فرهنگ نیکوکاری خیر ماندگار» قدم‌های راسخی را در این راه برداشته است. مأموریت این مرکز، تولید ایده و محتوای فرهنگی‌هنری، گفتمان‌سازی، جریان‌سازی و ترویج فرهنگ نیکوکاری است. در این راستا قصد دارد با برگزاری جشنوار شعر، جریان نیکوکاری را در ادبیات ایران گسترش دهد.

خبرنگار: ملیحه تهرانی

لینک سایت نخستین جشنواره ملی شعر نیکوکاری

تصاویر نشست خبری

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن