تئاترهنری

تمدید مهلت فراخوان بخش تئاتر دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار

آیپت چنل: مهلت ارسال آثار بخش‌های تئاتر خیابانی، نمایشنامه‌نویسی و طرح و ایده خیابانی دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار تمدید شد.

به گزارش شبکه تصویری خبری ایزان، محمد لارتی رئیس اداره هنرهای نمایشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر بخش نمایش دومین فصل‌واره فرهنگی هنری ایثار اعلام کرد با توجه به استقبال هنرمندان و علاقه‌مندان برای شرکت در دوره دوم فصل‌واره، مهلت ارسال آثار به بخش‌های تئاتر خیابانی، نمایشنامه‌نویسی و طرح و ایده خیاباانی این رویداد فرهنگی و هنری تمدید شد.

بر این اساس، مهلت ارسال آثار به بخش تئاتر خیابانی تا ۳۰ شهریورو بخش‌های نمایشنامه‌نویسی و طرح و ایده خیابانی نیز تا ۳۰ مهر تمدید شد.

علاقه‌مندان برای ارسال آثار خود می‌توانند از طریق دبیرخانه فصل‌واره به نشانی خیابان شهید رجایی، قبل از بزرگراه آزادگان، مسجد حضرت ولی‌الله اعظم (عج)، بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، طبقه دوم و شماره‌های تماس‌های ۵۴۱۳۲۲۰۱ -۰۲۱ و واتساپ ۰۹۳۰۱۸۰۲۵۷۸ اقدام نمایند. همچنین ارسال آثار از طریق نشانی اینترنتی c.p.issar@gmail.com نیز امکانپذیر است.

دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار در بخش‌های مختلف سرود، نماهنگ، تئاتر خیابانی و صحنه‌ای، طرح و ایده خیابانی، نمایشنامه‌نویسی صحنه‌ای، قصه‌گویی، موشن‌گرافی، کمیک‌موشن، انیمیشن، طراحی پوستر و عکاسی با دبیری عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران پاییز سال جاری برگزار می‌شود.

انتشار: کوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن