اخبار برگزیدهشرکت نمایشگاههای بین المللی شهر آفتابصنعت٬ معدن و تجارتنمایشگاه ها

تکنولوژی روز دنیا را به خوبی می توان در در چهارمین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی دید

احمدوند در آیین افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی بیان کرد:

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمایشگاه بسیار خوبی را مجریان برگزاری آن برپا کرده اند و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا را می توان به خوبی در این نمایشگاه دید و این جای تقدیر بسیار دارد.

 به گزارش خبرنگار حوزه نمایشگاه شبکه تصویری خبری ایران، آیین افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی و فرآوری تهران، توسط شرکت برساز رویدار پارس، پیش از ظهر امروز سه شنبه ۸ شهریور ماه ۱۴۰۱، با حضور یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، منا ابروفراخ مدیرکل دفتر صنایع سلولزی و چاپ وزارت صمت، عباس تقدسی نژاد مدیر عامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، مکی معاون وزیر صنعت و معدن عراق، شیخ مصطفی عبدالرحمن رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان چاپ اقلیم کردستان، شرکتهای داخلی و خارجی، فعالان صنعت چاپ کشور و جمعی از اصحاب رسانه، در مجموعه نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب برگزار شد.

 یاسر احمدوند، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

یاسر احمدوند، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در آیین افتتاحیه این نمایشگاه گفت: نمایشگاه بسیار خوبی را مجریان برگزاری آن برپا کرده اند و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا را می توان به خوبی در این نمایشگاه دید و این جای تقدیر بسیار دارد.

وی ادامه داد: شرکتهای فناوری و تولیدی بسیار بزرگی در ارائه دستاوردها و خدمات حوزه چاپ خود، در این نمایشگاه حضور دارند که همگی از مجموعه های برتر حوزه چاپ و بسته بندی کشور هستند.

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: این شرکتها، توانایی و امکان تعاملات مستقیم با سازمانها و صنایع مختلف در داخل و خارج از کشور را دارند!

احمدوند، در ادامه تاکید کرد: از جنبه بین المللی هم، نمایشگاه دارای اهمیت فراوان دارد و می تواند بازارهای جدید را بر روی این صنعت باز کند و زمینه های همکاری را در منطقه شکل دهد.

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پایان سخنان خود گفت: مهارت های اهالی چاپ در ایران قابل انتقال به کشورهای منطقه است و دانشی که در این زمینه  در کشور وجود دارد، قابل اشتراک با همسایگان محترم است.

بنا به این گزارش، در این نمایشگاه ۱۲۰ شرکت فعال، در فضایی بالغ بر ۱۵ هزار متر مربع، در سه حوزه ماشین‌آلات چاپ، بسته ‌بندی و صنایع غذایی و صنعت کارتن ‌سازی از کشورهای ایران عراق، افغانستان، قزاقستان، ازبکستان، ارمنستان و اقلیم کردستان حضور دارند.

این نمایشگاه با هدف ایجاد بستری مناسب با رویکردی صادرات محور و به‌ منظور تقویت و ارتقاء تولیدات سازندگان داخلی و معرفی توانمندی‌‌های ساخت داخل برگزار شده است.

همزمان با برگزاری چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و فرآوری پاویون تخصصی بسته‌ بندی انعطاف‌ پذیر و پلیمری، ماشین‌آلات صنعت کارتن، کاغذ چاپ دیجیتال عریض، پارچه و ماشین‌های اداری و همچنین تولیدکنندگان ماشین‌آلات بسته‌بندی و فرآوری از جمله صنایع غذایی، نوشیدنی‌ها، صنایع پخت شیرینی و شکلات، دارویی، آرایشی و بهداشتی، صنایع پلاستیک، پلیمر و صنایع وابسته نیز غرفه دارند.

در بخشی از این رویداد، آثار برتر چاپی شامل برگزیدگان دوره‌های مختلف جشنواره ملی صنعت چاپ کشور به‌ صورت مجزا غرفه دارند و توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشته‌اند.


مجتمع نمایشگاهی بین المللی شهر آفتاب:

مجتمع نمایشگاه شهر آفتاب، از مهم ترین پروژه نمایشگاهی و جدیدترین مرکز نمایشگاه ایران است که ایجاد مرکز محل تجارت جهانی ایرانیان محسوب می شود؛ نمایشگاه چاپ و بسته بندی هم، همچنان در شهر آفتاب برگزار می شود؛ این مکان نماد آغازگر عصر جدید تجارت ایران در سطح بین الملل و مکان عالی برای حضور و رونق تجارت افراد و شرکتها می باشد.

گفتنی است، چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی، بصورت تخصصی در این حوزه، توسط  حامد تهرانی مدیرعامل شرکت برساز رویدار پارس(مجری برگزاری)، از ۸ الی ۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ و از ساعت ۱۰ تا ۱۷، در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

خبرنگار: محمد رضایی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن