اخبار برگزیدهصنعت٬ معدن و تجارتنمایشگاه ها

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی و صنایع وابسته افتتاح شد

با حضور محمدمهدی برادران معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

فاطمه داداشی خبرنگار رسانه گزارش می دهد:

آیپت چنل: بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی و صنایع وابسته، با حضور محمدمهدی برادران معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت، هومن رازدار مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ایران افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار حوزه نمایشگاه شبکه تصویری خبری ایران، آیین افتتاح بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی و صنایع وابسته، صبح امروز پنجشنبه ۲۹ دی ماه ۱۴۰۱، با حضور محمدمهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت، هومن رازدار مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ایران، اصغر آهنی‌ها دبیر انجمن کاشی و سرامیک تزئینی ایران، متخصصان، صنعتگران و جمعی از اصحاب رسانه، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد.

بنا به این گزارش، در این نمایشگاه بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت ۲۱ هزار مترمربع آخرین دستاورد‌های خود را در زمینه کاشی، سرامیک، چینی بهداشتی و صنایع وابسته، به نمایش گذاشته اند.

در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی و صنایع وابسته، فعالان اقتصادی از کشور‌های ترکیه، ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان، پاکستان، افغانستان، عراق، روسیه، سوریه، بلاروس و تاجیکستان حضور دارند.

گفتنی است،­بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی و صنایع وابسته، از امروز تا ۲ بهمن ماه سالجاری، به مدت ۴ روز و از ساعت ۸ تا ۱۶، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، آماده بازدید صنعتگران و علاقه ‌مندان می باشد.

خبرنگار: فاطمه داداشی

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن