شهرداری و شورای شهر تهرانعکسفرهنگ عمومیکانال نشست خبرینمایشگاه هاهنری

گزارش تصویری نشست خبری نمایشگاه ملی «شهر خانواده»

عکاس رسانه: محمد رضایی

شبکه تصویری خبری ایران: نشست خبری « نمایشگاه ملی شهر خانواده »، بعد از ظهر امروز دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱، با حضور سید محمد حسین حجازی مدیرعامل منطقه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد، سید مجید امامی رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس، سجاد لطفی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، امیر آقایی دبیر بازارپردازی فرهنگی، تنی چند از مسئولان و اصحاب محترم رسانه، در سالن کنفرانس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

دکتر سید مجید امامی رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: به جز مجموعه اراضی عباس آباد که همراه ما در این رویداد است، صندوق اعتباری هنر هم حامی و مشارکت کننده مادی و معنوی این رویداد بزرگ است.

سید محمد حسین حجازی مدیرعامل منطقه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد گفت: بعد از انقلاب اسلامی با همت مسئولین، اراضی عباس آباد به هویت فرهنگی، هنری، گردشگری و مذهبی خود دست پیدا کرد. این مجموعه سعی کرده به موضوعات مختلف مردمی ورود داشته باشد.

امیر آقایی دبیر بازارپردازی فرهنگی گفت: دوشنبه هفته آینده چهلمین رویداد صندوق توسعه و نوآوری برگزار می‌شود و قصد داریم از فضای سفارشی فاصله بگیریم. در این روز رویداد پیچ برگزار می‌شود و تیم‌ها طرح‌های خود را ارائه می‌دهند.

سجاد لطفی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: تمام محصولات نمایشگاه باید شناسه شیما داشته باشند و سعی بر این است که تبلیغات محیطی شهرداری و صداوسیما از مزایای این نمایشگاه باشد. همچنین تولیدکنندگان در این روز‌ها می‌توانند از طریق سایت ثبت نام کنند و در این رویداد که اولویت اصلی آن کیفیت است حضور پیدا کنند. ما سعی کردیم تسهیلاتی را از بانک‌ها و دستگاه‌های مختلف روانه این نمایشگاه کنیم و بن‌هایی هم روانه این رویداد خواهد شد تا شرایط خوبی برای غرفه‌داران و مردم باشد.گفتنی است، نمایشگاه ملی « شهر خانواده »، با شعار « سبک زندگی نسل آینده » و با معرفی دستاورد‌های فرهنگی، از ۶ تا ۱۲ بهمن‌ ماه سالجاری، در کوشک باغ هنر تهران برگزار می گردد.

عکاس رسانه: محمد رضایی

آلبوم عکس

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن